massawe.J

Bustani la Massawe: I have been smashing my boss’ wife for the last 6 years

A Kenyan man shocked many when he confessed to eating his boss’ wife’s cherry for the last six years.

According to the soft spoken man, his boss’ wife managed to woe him into sleeping with her after convincing him that her husband was not satisfying her sexually.

Jambo Massawe: Bwanangu alikuwa ananyemelea auntie yake

Speaking to Massawe Japanni on Radio Jambo, the domestic worker also revealed that since he started sleeping with the lady, he has seen his salary increase drastically and has since been promised another raise should he keep on pounding the yam.

What makes things tricky is the fact that the two secret lovers now have a child together and the boss thinks it’s his!

Read his confession below.

 Mimi nimeajiriwa kwa boma na nalalanga na mke wa mdosi anasema mzee hamtoshelezi. Akaniingiza box nikakubali mpaka akaniongeza mshahara.

Mimi nina umri wa miaka 28 naye ana miaka 35, nimekuwa nikilala naye kwa miaka sita sasa.

Yule mdosi alijifungua mtoto juzi na mdosi hajui kama ni wake lakini ni wangu. Hata aliniambia ataniongeza mshahara ifike elfu ishirini. Kwanza alikuwa ananilipa 8k akaongeza ikafikia 12k sasa ameniambia nikiendelea vizuri atafikisha 20k.

Jambo Massawe: Nimefunga bibi, hawezi lala na mwanaume mwingine

Listen to the clip below.

 

Photo Credits: courtesy

Read More:

Comments

comments