annnitah

My mum gave me kamote to help my mheshimiwa perform better in bed, reveals serial cheater

Remember Kate from Kileleshwa? The self confessed serial mpango wa kando who has stuck by the same guy for three years just for financial gains?

Well Cate is a gift that keeps giving and a month later, she again left Annitah Raey and her listeners tongue tied after she revealed that she has been using kamote to help revive her mheshimiwa’s bedroom.

‘Kitandani Mwanaume Akikwambia Ugeuke, geuka!,’ Serial Mpango Wa Kando Advises Wives

 As normal as that may sound to many out there, what’s shocking is the fact that she got the ‘kamote’ from her mother whom she shares all her secrets with.

According to Cate, she has been doing this for a while in her desperate move to keep the moneyed mheshimiwa under her wings for a while, despite having another ‘sponsor’ on the side.

Wacha nikuambie huyu bwanangu nilikuwa naye lakini hatoshi, huyu mheshimiwa wangu hajui performance. Ilibidi tu niongee na mamangu nikamwambia ha perform lakini ana pesa. Ilibidi mamangu anipee dawa nimwekee kwa chakula na sahizi ako sawa. She revealed.

Kucheswa nayo!!! ‘Niko na watoto wawili kwa ndoa, na sio wa bwanangu,’ confesses city woman

Unajua mamangu anajua siri zangu nyingi sana na sasa huyu mheshimiwa siwezi muacha aninipa pesa ya kutosha..ananipa kila kitu ya kutosha. Anajua mimi ni bibi kamili sasa.

Adding, aliniambia tuzae nikamwambia ngoja. Bado namwekea dawa mpaka nguvu zirudi tena awe kijana tena. Nivizuri kuambia mamako shida za bedroom kwani amepitia hizo shida zote, kwa sababu ni mwanamke kama wewe.

Listen to her confession below.

Photo Credits: victor TKO imboto

Read More:

Comments

comments